Этим Вы поможете сделать нашу работу еще удобнее для Вас. Мы обязательно примем во внимание Ваши пожелания и учтем это в будущем. Искренне надеемся, что Ваши отзывы дадут возможность усовершенствовать работу нашей компании и повысить удобство взаимодействия с сотрудниками «Своё Тепло».
Спасибо, что Вы с нами!

Висновок: брикети нестро з лушпиння соняшника по відношенню до дров на одну і ту ж суму дадуть енергії на 16% більше!

Я купив 1 куб сирих дров за 1000 грн., реально «чистої деревини» буде всього 0.6 куб. Коли дрова висохнути, то у висушеної питома вага 0.45, тобто вага висушеної деревини дорівнюватиме приблизно 450кг. А теплотворність лише близько 3500 ккал/кг. Тобто ці дрова дадуть 450*3500 = 1575000 ккал.
Тепер я на ті самі 1000 грн. купив брикети із соняшника оптом по 2700 грн./т = 370 кг.
Припустимо, що вони дають 5100 ккал/кг . 370 кг * 5100 = 1887000 ккал. 1887 проти 1575 на користь брикетів! Висновок: брикети нестро з лушпиння соняшника по відношенню до дров на одну і ту ж суму дадуть енергії на 16% більше, ніж дрова! У випадку з РУФ або ПІНІКЕЄМ співвідношення буде один до одного. Економії особливої не буде, хіба що набагато зручніше у складуванні та опаленні. Особисто я приїжджаю до Коцюбинського до Сергія тільки на Нестро з лушпиння соняшника. Спочатку побоювався що запах насіння буде приваблювати гризунів. На щастя, цього не сталося. Поки що всім задоволений!

Олександр Кашперський
с. Ворзель

Взяв на пробу євробрикетів Pini Key, — відтоді практично лише ними й опалюсь.

Взяв на пробу євробрикетів Pini Key, — відтоді практично лише ними й опалюсь. Іноді люблю і звичайні підкинути для колориту. Але, проживаючи на дачі чи не цілий рік з появою печі, гостро спантеличився питанням вибору палива, дров… здебільшого з фінансової точки зору. Занадто багато дров йшло на опалення, а в місті жити ну дуже не хочеться)) заміський житель я до мозок… Після проби євродрів виявив на власному досвіді їх багато, менша витрата, і економічну вигоду. Крім цього у них ще багато плюсів, але на них зупинятися не бачу сенсу, в будь-якому магазині розписано. Для мене виявилися головними три: 1. дешевше в кінцевому підсумку, 2. немає нагару на вікнах топки (майже ні), думаю, і димар так само повільніше засмічується. 3. менше сміття в хаті, а місця більше (тримаю дрова під рукою, вдома ...) та й перевести можна самому (воджу по 50 пачок, заощаджуючи на доставці) безпроблемно на дідівській волгуші-універсалі.
Єдине, прочитавши чужі думки, зробив висновок: беріть якісного виробника, або беріть на пробу, бо трапляються й неякісні поліни, від яких у вас залишиться лише подив про їхнє прекрасу.
Пробував і руф цеглини, вони дешевші, але й мінуси є, вони запальніші, і вугілля у них не таке… розпадається, спеку поменше буде, мабуть. Ну і підкидати щось схоже на поліно якось приємніше.

Олександр Миколайович
М. Буча

Нещодавно відкрили для себе паливні брикети.

Добрый день!
Нещодавно відкрили для себе паливні брикети.
Син купив 1 тонну. Поділюсь з вами, можливо комусь і знадобиться.
У нас на дачі немає грубки стоїть буржуйка, і як тільки вона перестає топиться майже відразу стає прохолодно, вночі потрібно вставати і підкидати дрова, але вони дуже швидко прогорають.
Хтось нам порадив (точно не пам'ятаю, ну це й не важливо) купити брикети. Я не пошкодувала, тепла від одного брикету стільки ж, скільки від повної грубки дров.
Брикет за складом нагадує спресовану тирсу, я вперше з великої дурі в топку запхала 3 брикети, матуся дорога ... я думала наша хатинка полетить, добре в буржуйці місця для більшої кількості не вистачило. Горять вони довго, я всю ніч не спала і від спеки і від того, що просто спати з таким гулом було страшно.
Так що будьте обережні і почніть з одного брикету)))

Ганна Василівна
с. Калиновка

Дуже задоволений!

Купую в основному руф із дубової тирси. На відміну від інших компаній, які розповідають, що у них дуб 100% (а насправді все поспіль і сосна в тому числі), у них справді брикет із чистого дуба. Контроль якості перевіряв мій тесть, який пропрацював у лісовому господарстві все життя. Ціни цілком помірні. Коротше рекомендую!))

Ілля
Васильків

Беру тільки брикети паливні Руф

Минулого року вперше замовив паливні брикети, брав найдешевші — круглі у формі шайби. Згоріли швидко, але на цьому експерименти не закінчились. За ними замовив паливні брикети дубові руф у вашій компанії, це річ! За витратою 1,5 упаковки на добу. Вистачає на два з лишком місяці 1 тонни (при щодобовому опаленні). Порівнював і з дровами та вугіллям — паливні брикети найкращий варіант. І ще. Різні постачальники пропонують різні якості брикету. У принципі, зрозумів, що від складу деревини нічого не залежить. Головне щоб брикети були щільними, тоді і горять довше.
Хто каже що паливні брикети г ... але - ідіоти. Топіть вугіллям, дачники))

Віталій
с. Боярки

Якістю та цінами залишився задоволений.

Брикет із лушпиння соняшника засипаю в котел типу СТРОПУВА і 2-3 дні в котельню не заглядаю. Будинок на 230 м2. Середня утепленість. Брикет дуже класний щільний і практично без потерті. Руф не купую, бо дорогий у порівнянні з насінням. Розвантаження безкоштовне біля машини порадувало (зі спиною проблеми). Якістю та цінами залишився задоволений. Я є ваш постійний клієнт!! Успіхів вам і процвітання!

Богдан
с. Крюківщина.

Мені торфобрикет у мішках не підійшов

Мені торфобрикет у мішках не підійшов. смердить страшно. Золу задовбали вигрібати з котла кожні 2-3 дні. Купую тільки пінікей у поєднанні з порошком «антисажу» - те, що треба. Ціни на ринку зашкалюють! Говорять із Європи його скуповують за нечуваною ціною.

Сергій
м. Київ

Мій вибір – торфобрикет!

Котел 20-ка. Завантажив 3/4 казани торфобрикетом. Зверху піввідра вугілля торфу та тріска з одного дубового поліна. Вивів котел у режим. Будинок був протоплений. На вулиці середньодобова температура +2. Вимкнув насос котлового контуру. Швидкість вентилятора - 10. Температура ввімкнення опалювального насоса 55 градусів, у міру прогорання зменшив до 45. Температура вимикання вентилятора 55 градусів, у міру прогорання зменшив до 50. Шибер прикритий на 75%. Встановлено колосники. Заслінка відкрита як для вугілля. Зараз триває друга доба роботи котла. Більше, думаю не вистачить. Температура теплоносія 40 градусів. Досить комфортно та не жарко. Будинок 150 квадратів двоповерховий не утеплений. Стіна: силікат + піноблок. Дах утеплений. Вікна металопластику двокамерний пакет. Висновок: торфобрикет дає гарні результати горіння. Щоправда багато золи. Але є город:-) Торфобрикет, що хлопці мені привезли 2 тонни, залишився дуже задоволений. Пили в ньому небагато і горить він добре. Головне правильно налаштувати систему. До цього були різні спроби. Понад 18 годин не горів.

Ігор Мельниченко
с. Горенка

Моя думка про торфобрикет компанії Своє Тепло!

Доброго дня,
котел 10КВт, завантажував перший раз без колосникових грат просто насипом - близько половини об'єму котла (30кг), зверху дубова тріска на розпалювання, положення заслінки вентилятора таке ж як для дров, вентилятор відбивається на 55 град.
Після того як торф спалахнув заслінку димоходу, закривав повністю.
Час горіння довше ніж на дубових дровах (десь на 150% не більше), але з урахуванням ціни — виходить дешевше за дров (у нас ціна роздріб на дрова 1000 грн за 1 складометр)
Загалом сподобалося — горіння стабільніше.
Багато золи в порівнянні з дубовими дровами, коли не ставив колосникові грати доводилося із золи діставати торф, що не прогорів.
Якщо у вас є можливість купувати торфобрикет і не бентежить запах горілого торфу та 20% золи, тоді є вигода.

Колесников Ілля Петрович
с. Гурівщина

Оксана на жовтому рено – ваш постійний клієнт

Вітаємо ! Оксана на жовтому рено – ваш постійний клієнт. Як правило, купую тільки руф з дуба. Перепробувала все і скрізь! Для мене це найоптимальніший варіант, порівняно з дровами і зручніше та економніше. У розпал сезону, не завжди є в наявності, краще купувати його влітку, якщо зберігати є де.

Оксана Володимирівна
м. Київ

Всім раджу компанію Своє тепло!

Заїжджав цього року кілька разів до Коцюбинського, брав брикет із соняшника та руф дубовий. Загалом задоволений цією конторою, якість краща, що є на ринку, ціни середні. Особлива подяка менеджеру Ігорю!

Валерій
м. Київ

У порівнянні з дровами торф вигідніший разу в 1.5 -2

1 тонна торфобрикету ніяк не може замінити 5 кубів дров і тим більше в кубічних метрах. 2 складометри сухих дубових дров приблизно 1 тонна. За калорійністю 1 кг торфобрикету – це максимум 4500 Ккал, а 1 кг сухих дубових дров – це приблизно 3300 Ккал. Я брав на пробу минулої зими трохи торфобрикету. Топив правда в казані старого зразка (1988 р. випуску) і золи від торфу там залишається забагато. Але я використав цю золу як добрива для городу. У порівнянні з дровами торф вигідніший разу в 1.5 -2. Всім удачі!

Іван
с.Нові Петрівці

Компанією дуже задоволений! Всім раджу!

Брикети використовую щороку. На відміну від тих самих дров, зольність набагато менша, а час горіння більше. Доставили в обумовлений термін. Менеджери завжди оперативно передзвонюють і, якщо потрібно, проконсультують. Компанією дуже задоволений! Всім раджу!

Павло Аркадійович
м. Вишневе

Якістю та ціною залишаюся задоволений і досі.

Прочитав про паливні брикети в Інтернеті. Зацікавився, обдзвонив знайомих, виявляється серед них пара людей, які вже перейшли на цей екологічно чистий вид палива. Домовився, під'їхав, глянув і зрозумів, що треба брати. Шукав, у кого замовляти брикети, порадили компанію Svoe Teplo. Якістю та ціною залишаюся задоволений і досі.

Олександр
м. Бровари

Написати відгук

Strong Testimonials form submission spinner.

Обов'язкові поля

Як вас звати? (ім'я, або повне ПІБ)
Як називається ваше місто?
Заголовок для вашого відгуку.
Що Ви думаєте про нас?

СТАТТІ

топливные брикеты отзывы топливные брикеты ruf отзывы топливные брикеты руф отзывы торфяные брикеты отзывы +в украине топливные брикеты отзывы +в украине торфяные брикеты +для отопления отзывы +в украине брикет отзывы топливные брикеты отзывы отопление брикетами отзывы торфяные брикеты отзывы брикеты ruf отзывы брикеты нестро отзывы топливные брикеты нестро топливные брикеты ruf отзывы угольные брикеты отзывы брикеты руф отзывы торфяные брикеты +для отопления отзывы брикеты +из лузги подсолнечника отзывы брикеты печи отзывы топка брикетами отзывы брикеты +для топки печей отзывы топливные брикеты руф отзывы дрова брикеты отзывы топливные брикеты +из лузги подсолнечника отзывы угольные брикеты +для отопления отзывы древесные брикеты отзывы брикеты пини кей отзывы брикеты +из семечек отзывы +что лучше дрова +или брикеты отзывы брикеты pini kay отзывы брикеты +из шелухи подсолнечника отзывы топливные брикеты пини кей отзывы топливные брикеты отзывы форум брикеты нестро отзывы березовые брикеты отзывы пеллеты отзывы отопление пеллетами отзывы котлы +на пеллетах отзывы зота пеллет отзывы отопление дома пеллетах отзывы брикеты +из опилок отзывы каменноугольные брикеты отзывы брикеты бани отзывы брикеты +для отопления +из шелухи семечек отзывы топливные брикеты евродрова отзывы топливные брикеты pini kay отзывы брикеты nestro отзывы древесные топливные брикеты отзывы брикеты +для твердотопливных котлов отзывы торфяные брикеты +для отопления отзывы цена топливные брикеты +из шелухи подсолнечника отзывы дровяные брикеты отзывы торфяные брикеты отзывы +в украине котлы +на брикетах отзывы топливные брикеты отзывы цена дубовые брикеты отзывы топливные брикеты +в леруа мерлен отзывы брикеты +для чистки дымохода отзывы топливные брикеты отзывы +в украине угольные брикеты отзывы форум какой брикет лучше отзывы торфяные топливные брикеты отзывы отопительные брикеты отзывы брикеты форум топливные брикеты форум брикеты +или дрова форум отопление брикетами форум топливные брикеты отзывы форум какие брикеты +для отопления лучше форум дрова +или брикеты +что выгоднее мнение эксперта лучше отапливать +чем лучше отапливать дом +чем лучше отапливать дом +если +нет газа