ТОРФОБРИКЕТ ПАЛИВНИЙ

Брикет паливний торф'яний є екологічно чистим та безпечним біологічним паливом. За теплотворною здатністю торфобрикет прирівнюється до кам'яного вугілля марок ДІМ та ДР і більш ніж у 3 рази перевищує тепловіддачу сухих високоякісних дров.

Зола торфобрикету є прекрасним і, що важливо, екологічно чистим комплексним природним добривом.

Матеріал розпалюється легко (на відміну від вугілля, розпалювання якого в домашніх умовах пов'язане з певними труднощами) і довго горить (тліє). Час горіння торфобрикету в 5-7 разів перевищує дрова, можна порівняти з бурим вугіллям і лише трохи поступається кам'яному вугіллю.

Поставляється для спалювання в побутових печах як повноцінна заміна вугілля.

Брикет паливний торф'яний застосовується для опалення дач, котеджів, лазень, теплиць, саун і т.д., а також як паливо на ТЕЦ, які виробляють як теплову так і електричну енергію, він підходить для будь-яких видів печей і камінів, легко розпалюється і дає рівне тривале горіння.

Брикет торф'яний – це екологічно чистий продукт. Велика увага у наш час приділяється екологічним чистим, надійним, відновлюваним енергетичним джерелам, яким є торф. Фахівці вважають, що згодом торф може стати реальною альтернативою традиційному паливу – вугіллю, газу та мазуту. Торф'яне паливо має низку екологічних переваг порівняно з вугіллям та паливним мазутом. У викидах електростанцій, що працюють на торф'яному паливі, міститься значно менше від інших викидів.

Для розпалювання паливного брикету необхідно розвести вогонь, використовуючи невелику кількість дров, дочекатися, коли полум'я буде максимально сильним і рівним. Покласти на дрова невелику кількість паливного брикету, попередньо розлив його на тонкі пластини. Після початку горіння (тління) зробити повну закладку печі. Для підтримки постійного горіння (тління) торф'яних брикетів не допускається повне перегорання брикету. Забороняється використання у приміщеннях без відповідної витяжки та вентиляції.

Характеристики торфобрикета

  • Теплотворна здатність при згорянні: торфобрикет – 20-25 мегаджоулів.
  • Вологість торф'яного брикету – не більше 18%,
  • Вміст золи в торф-брикеті — не більше 16%,
  • Вміст сірки у торфобрикеті – до 0,2%,
  • Теплотворна здатність – щонайменше 4000 Ккал/кг.
  • Розміри торф'яного брикету - 180*70*35 мм